Zasady rezerwacji i sprzedaży szczeniąt:


Zanim zdecydujesz się na doga argentyńskiego, dowiedz się jak najwięcej o tej rasie. Zapraszam do zapoznania się z rasą poprzez zakładki:

 

>>>Historia Rasy<<<

>>>Wzorzec Rasy<<<

>>>Baza Wiedzy<<<

>>>Wychowanie i Szkolenie do Życia w Rodzinie<<<

 

 

Szczenięta są dostępne tylko dla tych osób, które pragną ofiarować psu kochający dom i odpowiednią opiekę. Dla tych, którzy wiedzą, że dog argentyński jako pies bojowy z ukształtowaniem swych cech w kierunku polowania na grubego zwierza wymaga odpowiedniego prowadzenia i konsekwencji. To pies, który nie znosi bezczynności, samotności, nudy, który potrzebuje dużo, dużo ruchu, długich spacerów i zabawy-grzeczny Dogo to zmęczony Dogo! Moim pragnieniem jest to, aby szczenięta były szczęśliwymi psami i aby trafiały we właściwe ręce, do dobrych kochających domów, w których będą traktowane jako kolejny pełnoprawny członek rodziny. Nie ukrywam, że byłoby wspaniale gdyby Państwo zechcieli uczestniczyć z psem w rozmaitych szkoleniach itp.

 

Szczenięta rodzą się w domu i pierwsze tygodnie życia tam właśnie spędzają. W późniejszym okresie będą miały zapewniony stały kontakt z nowymi bodźcami, a w szczególności socjalizowane z domownikami i innymi psami zamieszkującymi razem z nami. Będą pod stałą opieką lekarza weterynarii. Maluchy do nowych domów wyjadą z metryką Związku Kynologicznego, jedynej organizacji kynologicznej w Polsce będącej członkiem FCI, chipem, książeczką zdrowia oraz będą zaszczepione i odrobaczone zgodnie z kalendarzem szczepień i odrobaczeń. Nie posiadam i nie hoduję szczeniąt bez rodowodu (nie będę odpowiadać na maile ani zapytania w tej sprawie).

 

Posiadam szczenięta wystawowe oraz niewystawowe. Wszystkie szczenięta z Naszej Hodowli posiadają metrykę/rodowód ZKwP/FCI.

 

Przy rezerwacji szczeniaka wymagamy wpłaty zadatku – w wysokości 50% ustalonej ceny szczenięcia.

 

ZADATEK NIE PODLEGA ZWROTOWI! Jedynie w przypadkach losowych wynikłych nie z winy hodowcy (mało liczny miot, brak szczenięcia wybranej płci itp.) zadatek zostaje zwrócony w całości (tzn.100% kwoty wpłaconej przez kupującego).

 

Poprzez wpłatę zadatku chronimy Państwa i psa przed pomyłkami.

 

Proszę o rozważne podejmowanie decyzji!

 

Opłaty rezerwacyjne potwierdzane są umową przedwstępną oraz potwierdzeniami przelewu/potwierdzeniami transakcji, a odbiór potwierdzany jest umową kupna-sprzedaży.

 

Umowa przedwstępna z reguły zawierana jest na odległość, wysyłana jest do kupującego drogą elektroniczną, podpisany dokument przez nowego właściciela musi być odesłany z powrotem. Wpłata zadatku powinna nastąpić dopiero po podpisaniu umowy przedwstępnej.

Nr konta i dane do przelewu wysyłam pocztą elektroniczną lub podaję telefonicznie.

 

Jeśli nie jesteś pewien czy dog argentyński to pies dla Ciebie, proszę nie rezerwuj szczeniaka!

 

Pozdrawiam, Marzena.